قوانین سامانه ی مهدا اس ام اس

 

 

شرایط  عضویت و استفاده از خدمات سامانه ی تخصصی پیام کوتاه "مهدا اس ام اس"

 قوانین زیر باید  در ارسال ودریافت پیامک از طریق این سرویس  رعایت شود و  عضویت در این سامانه به معنای قبول این قوانین است.

1- مشخصات کاربری شما بایستی دقیقا با مشخصات اصلی شما یکسان باشد(برای افراد حقیقی : نام و نام خانوادگی-کد ملی - نشانی پستی و..برای افراد حقوقی : نام کامل شرکت و شماره ی ثبت)

2- پیامهای ارسالی توسط شما بایستی کاملا مطابق با قوانین  کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و نبایستی با هیچیک از شرایط زیر منافات داشته باشد

محتواي پيام ارسالي مي‌بايست :

الف: با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد.
ب: باعث تشويش اذهان عمومي نگردد.
ج: مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد.
د: به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند.
ه: با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد..

3-ارسال پیامک به هر دلیلی (شوخی و ...) و به هر گیرنده ای (دوستان و ...) "بخصوص اگر باعث شکایت شود " با محتوای زیر باعث بسته شدن دائمی حساب کاربری شما می گردد.

ارسال پیامکهای جعلی از طرف شرکت ها و بانک ها با محتوای مشترک گرامی شما برنده .... شده اید و غیره.

ارسال هرگونه پیامکی از طرف نهاد های دولتی و امنیتی مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و ...

به طور کلی شما به هیچ وجه نباید هویت خود را برای شخص دریافت کننده اس ام اس مخفی کرده و یا تغییر دهید. 

4- استفاده از سامانه ی پیامک مهدا اس ام اس برای تبلیغ وب سایت ها، سرویس ها و یا کالا هایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند باعث بسته شدن حساب کاربری شما می گردد.

تبصره :  تمامي تبليغات مرتبط با حوزه خدمات پزشكي و پيراپزشكي، خوراكي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي، مكمل‌هاي غذايي و تجهيزات پزشكي فقط و فقط با اخذ مجوز كتبي تبليغات از سازمان نظام پزشكي كشور مجاز مي‌باشد.
برخي از كاربران اقدام به ارسال پيامك‌هايي با مضامين مذكور، بدون درنظر گرفتن مجوز كتبي مربوطه مي‌نمايند.
شايان ذكر است مهدا اس ام اس در چنين شرايطي نسبت به قطع دسترسي كاربر اقدام و در صورت نياز، وي را به مراجع قانوني ذيصلاح معرفي خواهد نمود.

5-درصورت درخواست مقام های قضائی تمامی اطلاعات ثبت شده از شما در سایت، تحویل دستگاه های مربوط می گردد.

6-با توجه به دستورالعمل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی پس از 12 شب ممنوع می باشد و در صورت عدم رعایت مورد مذکور، هر گونه مسئولیت قانونی آن بر عهده شما خواهد.(دراین مورد پس از یکبار تذکر از جانب مهدا اس ام اس و تکرار ارسال پس از ساعت 24 پنل کاربری شما بسته خواهد شد)
  
7-مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيامک ها، جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده کاربر مي‌باشد.

8-اعتبار شارژ شده در پنل شما نهایتا ظرف مدت ششماه بایستی استفاده شود 5 روز قبل از اتمام اعتبار توسط پیامک  یا ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.در صورت عدم استفاده در مدت ششماه بایستی درخواست تمدید خود را با پرداخت ده درصد مبلغ باقیمانده اعلام کنید تا اعتبار باقیمانده بقوت خود باقی بماند درصورت عدم اعلام قبلی بصورت اتوماتیک سیستم اعتبار شما را صفر خواهد کرد.(این قانون حذف گردید)

 تبصره : مبلغ دریافتی بابت شارژ حساب به هیچوجهی قابل بازگشت نخواهد بود و عودت داده نخواهد شد.

9- از مبالغ شارژ شده ی شما طبق قوانین مالیاتی  سال نود ویک 5% کسر میشود و در اعتبار شما بصورت اتوماتیک اعمال خواهد شد.(در کلیه ی مبالغ واریزی شما اعم از شارژ و امکانات پنل کاربری و یا خرید شماره ی اختصاصی 5% مالیات ارزش افزوده اعمال خواهد شد)(این قانون حذف گردید)

تبصره : هزینه ی ارسال پیامک پلکانی محاسبه میشود و بستگی به میزان شارژ باقیمانده در حساب کاربر دارد.

10- مهدا اس ام اس اجازه ی دسترسی به پیامکهای ارسالی  همه ی کاربران را به منظور نظارت بر رعایت قوانین سامانه دارد و برای اجرای تعهداتی که با مخابرات و شرکتهای وابسته مبنی بر رعایت قوانین داده است بامتخلفین طبق قوانین برخورد خواهد کرد.

11-مهدا اس ام اس  هیچگونه سوء استفاده ای از محتوای ارسالی کاربران نخواهد کرد ورعایت حفظ حریم شخصی افراد را در صدر عملکرد خود قرار داده است.

12-مهدا اس ام اس درصورت لزوم مجاز به تغییر قیمتهای پنل و پیامک با اعلام قبلی خواهد بود.

13- درصورت تغییر قوانین مخابرات و سایر قوانین مرتبط با ارائه ی خدمات سامانه , مهدا اس ام اس  در اسرع وقت به کاربران اطلاعرسانی کرده و قوانین خود را تغییر خواهد داد.

14- قیمتهای واگذاری شماره های  اختصاصی یکساله بوده و در سالهای بعد مطابق با قیمت ارائه شده مخابرات تنظیم و اخذ خواهد شد.

تبصره: درصورتیکه کاربر دارای تراکنش مالی و ارسال پیام بالائی درطول یکسال بوده باشد مهدا اس ام اس از 50% تا 100% تخفیف هزینه ی تمدید شماره ی اختصاصی را به وی خواهد داد.

15- درصورتیکه شماره های اختصاصی قبل از مهلت اتمام انقضای خود تمدید نشود به مدت 2 در حالت تعلیق قرار خواهد گرفت و پس از 2 روز درصورتیکه مشتری جدیدی درخواست آن شماره را داشته باشد به وی واگذار میگردد و مالک قبلی شماره حق اعتراض نسبت به واگذاری را نخواهد داشت.

16- مهدا اس ام اس مجاز به تغییر  و حذف و اضافه ی قوانین خود میباشد و در صورت تغییر قوانین جدید را به کاربران اعلام خواهد کرد.

17-درصورتیکه مشتریان وکاربران محترم درخواست صدور فاکتور و قرارداد نمایند مهدا اس ام اس موظف است که فاکتور خرید اعتبار و امکانات پنل را صادر و یا قرارداد درخواستی مشتری را برای وی توسط ایمیل و یا پیک و پست ارسال کند.مشتری هم موظف است نسخه ای از آن را امضا و برای مهدا اس ام اس ارسال کند.

18-  مرکز فرهنگی و مذهبی  و پایگاههای بسیج و مساجد ی که پنل مراکر فرهنگی برایشان فعال میشود به هیچوجه حق ارسال پیامک های تجاری و تبلیغاتی را ندارند.

درصورت مشاهده ی ارسال چنین پیامهائی بدون هماهنگی قبلی پنل آن مراکز بسته خواهد شد.

19- طبق اعلام اپراتور مخابرات تمامی کاربران میبایست از شماره ی اختصاصی خود ارسال پیامک کنند .بنابراین کاربرانی که تا 10 اسفند90 اقدام به خرید و سفارش شماره ی اختصاصی ننمایند پنل آنها بسته خواهد شد. (این قانون فعلا منتفی است)

20- به خاطر رایگان بودن امکانات اولیه ی پنلهای این سامانه درصورتی که مشاهده شود شخص یا شرکتی پنلهای رایگان مهدا اس ام اس را فروخته بشدت با آوی برخورد خواهد شد و پنلهای فروش رفته را فورا بسته خواهد شد و هیچگونه مبلغ شارژ و اعتباری عودت داده نخواهد شد.

21-باتوجه به اعلام مخابرات برای عدم دریافت پیامکاهی تبلیغاتی سامانه های اینترنتی(شماره های 1000-2000-3000-4000-5000) و ارسال پیام  توسط مشترکین برای عدم دریافت پیام ک به اطلاع میرسانیم که  هزینه ی ارسال به این شماره ها از اعتبار شما کسر میشود و قابل برگشت نمیباشد.پس در انتخاب مخاطبین خود دقت کنید که جزء لیست ممنوع کرده ها نباشند و هزینه ی شما بالا نرود.

با تشکر

مهدی مهدویفر

مدیریت سامانه ی حرفه ای مهدا اس ام اس


Copyright © 2011-2014 mahdasms - Powered by isjm.ir                                      کلیه ی حقوق این تارنما محفوظ و متعلق به گروه نرم افزاری و شرکت" ایده سازان جاوید مهدا " می باشد